Kişisel Bakım

2024 YAZ TRENDLERİNİN ETKİLEYİCİ İMZASI

2024 YAZ TRENDLERİNİN ETKİLEYİCİ İMZASI
Takip EtGoogle News
  • Firma Adı: 2024 YAZ TRENDLERİNİN ETKİLEYİCİ İMZASI
  • Yetkili: Arıkan Group
  • Telefon:
  • Cep:
  • Faks:
  • Web:
  • Mail:
  • Şehir:
  • İlçe:
  • Adres:

Slazenger markasını bünyesinde bulunduran Arıkan Group'a ait güneş gözlüğü dekupe görselleri ve güncel fiyat bilgilerine bit.ly/Slazenger2024YazKoleksiyonuDekupe linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Arıkan Group çatısı altında bulunan Slazenger yaz sezonunu, trend dokunuşlarla harmanlanmış güneş gözlüğü koleksiyonuyla karşılıyor. Slazenger, yazın enerjisini ve tazeliğini yansıtan birbirinden renkli gözlük modellerini kullanıcılarla buluşturuyor. Canlı turuncular, ferah maviler ve daha birçok göz alıcı renkten oluşan koleksiyon, yaz stilinin en keyifli tamamlayıcısı oluyor. İster plajda ister şehir yaşamında her ortamda dikkat çeken Slazenger güneş gözlükleri, bu yazın en iddialı aksesuarı olmaya aday. 

 

Yaz mevsiminin habercisi niteliğinde olan renkli degrade gözlükler, 2024 yaz sezonunun en popüler trendleri arasında yerini çoktan aldı. Arıkan Group bünyesinde bulunan Slazenger markası da yeni güneş gözlüğü koleksiyonuyla yazın dinamizmini kucaklıyor. Canlı renklerin birleşiminden oluşan modeller, modern bir stili karakterize ediyor. Renk geçişli desenleriyle dikkat çekici bir hava yaratan Slazenger modelleri, çağdaş bir görünümün eşlikçisi oluyor. Aynı zamanda sap ve çerçeve detaylarında el yapımı asetat kullanılan koleksiyon, üst düzey konfor ve dayanıklılık sağlıyor. Mavi, yeşil, turuncu, mor gibi cesur tonların yer aldığı Slazenger güneş gözlükleri, akılda kalıcı bir tarza imza atıyor. Her zevke hitap eden Slazenger koleksiyonuyla bu yaz iddialı ve vizyoner bir duruşun temsilcisi olacaksınız.
 

 

Arıkan Group Hakkında

 

1985 yılında ticari hayatına saat sektörüyle başlayan Arıkan Group, yılların getirdiği deneyim ve özgün tasarımları ile gerçek saat tutkunlarının gönlünde taht kurmuştur.

 

Saat sektöründeki bilgi, tecrübe ve başarısını gözlük sektörüyle pekiştiren Arıkan, aynı zamanda kaliteli işçilik, trend tasarımlar ve malzeme seçimiyle de öne çıkar. Arıkan Group bünyesindeki öncü markalar Belmond, Beverly Hills Polo Club, Citizen, Essence, Gant, Slazenger, Lee Cooper, Quantum ve Wainer ile eşsiz koleksiyonlar sunmaktadır.

 

5.000'in üzerinde bayi ağı ile ithalat ve ihracatta 70 ülkeye uluslararası standartlarda uzman mesleki bilgi, beceri ve tam donanıma sahip olmasının yanı sıra perakende kanalındaki güçlü markası Konyalı Saat ile 40 mağazada gerçek saat ve gözlük markalarını tüketicileriyle buluşturan öncü ve yenilikçi bir firmadır.