Giyim / Kuşam

DeFacto Yeni Mağazasını Malatya MLT City AVM’de Açtı

DeFacto Yeni Mağazasını Malatya MLT City AVM’de Açtı
Takip EtGoogle News
  • Firma Adı: DeFacto Yeni Mağazasını Malatya MLT City AVM’de Açtı
  • Yetkili: DeFacto
  • Telefon:
  • Cep:
  • Faks:
  • Web:
  • Mail:
  • Şehir:
  • İlçe:
  • Adres:

Yurt içi ve yurt dışındaki kararlı büyümesini sürdüren global moda markası DeFacto, yeni mağazasını Malatya MLT City AVM’de açtı. DeFacto yeni mağazası ile Malatya’daki moda tutkunlarına seçkin bir deneyim sunacak. 

 

Ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürünü bir arada sunan DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Mağazalarıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayan DeFacto, son mağazasını Malatya MLT City AVM’de açtı. 

 

Mutluluk için lüksü ulaşılabilir hale getiren DeFacto’nun MLT City AVM’deki 1.034 metrekare büyüklüğündeki mağazasında her yaşa ve her tarza uygun ürünler yer alacak. Müşterinin tercihlerine yönelik tasarladığı trend ürünleriyle beğeni toplayan DeFacto, MLT City AVM’deki mağazasında moda severleri buluşturacak. 

 

DeFacto Hakkında: 

2004 yılında kurulan DeFacto, global moda markası olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 500’e yakın mağazada müşterileriyle buluşan DeFacto, online operasyonlarıyla birlikte tüm dünyada 100 milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Hazır giyim sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, global bir moda markası olmakla birlikte aynı zamanda bir teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. DeFacto Teknoloji çatısı altında 300’ü aşkın kişiden oluşan yazılım geliştirici takımı ile omni-channel (çoklu kanal) teknolojilerinin altyapılarını üretmektedir. Tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda hareket eden marka, DeFacto COOOL, DeFacto FİT, DeFacto Modest, DeFacto LIFE, DF Plus ve Fall in Love alt markalarını dünyanın dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturmuştur. DeFacto aynı zamanda, UN Global Compact (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) katılımcısı ve UN Global Compact ve Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (WEPs) imzacısı ve Better Cotton Initiative üyesi olarak hem toplumsal hem de çevre alanındaki taahhütlerini kararlılıkla yerine getirmektedir. Marka 2022 yılında 9. Sürdürülebilirlik Raporu’nu kamuoyu ile paylaşmıştır. Tasarım aşamasından itibaren tüm üretim süreçlerinde su verimliliği ve atık su yönetimi konusunda sektörüne öncülük eden marka, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin girişimlerinden CEO Water Mandate’i imzalayan öncü markalardan biri olmuştur.