Ana Sayfa Kütahya, Türkiye 12 Eylül 2019 3159 Görüntüleme

KÜTBO Yönetiminden İl Tarım ve Orman Müdürü Özçalık’a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay, Meclis Üyesi İsmail Akıncı ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa proje ve faaliyetlerinden bahsetti. Kütahya’daki bölünmüş arazilerin, önemli bir sorun olduğunu belirten Başkan Gültekin, ildeki tarım sektörünün önünde büyük bir engel teşkil ettiğini, arazi toplulaştırılması yönünde çalışmalar yapılması gerektiğini vurgulayarak bu konuda işbirliğine hazır olduğunu ifade etti.

İl Tarım ve Orman Müdür Orhan Özçalık, toprak reformu ve arazi toplulaştırma konusunda çalışmalar yapılacağını ve bu konuyla ilgili kurumlar arası bilgi akışı ve işbirliğinin sağlanacağını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve KÜTBO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil