Ana Sayfa Manisa, Türkiye 23 Eylül 2019

MAGİAD Üyeleri Başkan Ergün’ü Ziyaret Etti

Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Halil Ağırbaşlı ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulunu Başkan Ergün’e tanıtan Ağırbaşlı, dernek faaliyetlerini anlattı. Gençlerin çalışmalarına önem verdiklerini dile getiren Başkan Ergün de, “Dün bizler sizlerin yerindeydik yarın da sizler bizim bugün bulunduğumuz makamlarda olacaksınız” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, makamında Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Halil Ağırbaşlı ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Samimi sohbet havasında geçen ziyarette Denek Başkanı Halil Ağırbaşlı, yönetim kurulunu Başkan Ergün’e tanıttı ve dernek faaliyetlerinden bahsetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Cengiz Ergün de gençlerin çalışmalarının her zaman yanında olduğunu ifade etti.

Başkan Ergün; “Dün bizler sizlerin yerindeydik yarın da sizler bizim bugün bulunduğumuz makamlarda olacaksınız. O nedenle sizlerin fikirleri, sizlerin çalışmalarını önemsiyoruz. Bizler de elimizden gelen desteği her zaman verdik vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil