Ana Sayfa Gündem 11 Ekim 2019 160 Görüntüleme

MANİSA TİCARET BORSASI YÖNETİMİ MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRÜ ÖMER USLUSOY’A “HOŞGELDİNİZ” ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Manisa Ticaret Borsası Yönetimi, Manisa İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy’u ziyaret ederek, hoş geldiniz dediler ve Manisa’daki görevlerinin hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Meclis Başkanı Cahit Yayman ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ersaygı ve Taner Özalp, Meclis Üyeleri Murat Büyükşahin ve İbrahim Külahlı’dan oluşan Yönetim Heyetinin ziyaretinde; Manisa’nın genel sosyo-ekonomik yapısı, Ülke Ekonomisine üretim ve ihracat faaliyetleriyle katkısı ve gelişimi ile ilgili hususlar da görüşüldü

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ziyarette ayrıca şunları ifade etti:

“-Manisa; Tarihi ve Kültürel alanda biriktirdiği ve günümüze kadar taşıdığı değerlerin yanı sıra sürekli gelişen tarımı, sanayisi ve hizmet sektörleriyle de üretim ve faaliyet çeşitliliği oldukça yüksek bir şehir. Manisa; Bereketli toprakları ve çalışkan insanlarıyla Ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayan en dinamik illerimizden bir tanesi. Bu çok yönlülük aynı zamanda pek konu ve hizmet alanında dayanışmayı ve işbirliğini de gerektiriyor. Şehrimizde gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin huzur ve güven ortamında sürdürülebilmesi de Emniyet Teşkilatımızın gece gündüz demeden sürdürdüğü fedakar çalışmaları ve yoğun gayretleri sayesindedir. Bizler de; Kurumsal işbirliğini gerektiren konularda her zaman İl Emniyet Müdürlüğü’müzün yanında olmaya gayret ediyoruz. Şahsınıza ve Müdürlüğünüz Mensuplarına başarılar diliyor, Manisa’daki görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy ise tüm Emniyet Müdürlüğü mensupları adına ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek; Güncel çalışmalar, vatandaş öncelikli proje ve hedefler hakkında bilgiler verdi. Manisa’nın çalışkanlık ve üretkenliğinin, göreve başladığı ilk günden itibaren dikkatini çektiğini belirten Uslusoy, Manisa’lıların da desteğini alarak, bu yapının muhafazası ve daha iyiye taşınması için, 24 saat esasıyla en iyi hizmetin İl Emniyet Müdürlüğü olarak verilmeye çalışılacağını belirtti.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil