Ana Sayfa Haberler 6 Kasım 2019 148 Görüntüleme

KARAAĞAÇLI TELESET İLKÖĞRETİM OKULU’NDA SONA GELİNDİ

Şehzadeler Belediyesi, Teleset Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve hayırseverlerin iş birliğiyle Şehzadelerin Karaağaçlı Mahallesi’nde yaptırılan, Karaağaçlı Teleset İlköğretim Okulu’nda incelemelerde bulunan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, okulun yakın bir zamanda tamamlanacağını açıklayarak, herkesin tasarruf yaptığı bir dönemde okulun yapımını üstelenen Teleset Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çam’a teşekkür etti.

Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş ve Teleset Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çam; Şehzadeler Belediyesi, Teleset ve hayırseverlerin iş birliğiyle Şehzadelerin Karaağaçlı Mahallesi’nde yaptırılan 260 öğrenci kapasiteli 8 derslikli Karağaçlı Teleset İlköğretim Okulu’nda incelemelerde bulundu.

Yüklenici firma yetkililerinden okulun yapım aşaması hakkında bilgi alan heyet daha sonra okulun tamamlanan bölümlerini gezdi. İncelemelerin ardından bir açıklama yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, okulun yakın bir zamanda açılayacağını kaydederek “Okulumuzda incelemelerde bulunduk.

Bilindiği gibi projesi belediyemiz tarafından yapılan, hafriyat çalışmaları belediyemizce yapılan, en son da çevre düzenlemesine destek verdiğimiz; projesiyle, fiziki yapısıyla son derece modern olmasıyla Manisa’nın en güzel okullarından birisi Karaağaçlımıza yapıldı. Hamdolsun bu güzel hayırlı eseri kazandıran Teleset Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çam ve ortağı Kemal Bey de yanımızdalar.

Bizden daha fazla heyecanlılar. Bir an önce bu okulu açalım, bir an önce çocuklarımız buraya taşınsınlar diyorlar. Herkesin tasarruf yaptığı, 5-10 bin liralık hayır için bile kapısını çaldığımızda şimdi zamanı değil, tasarruf yapıyoruz denildiği bir zamanda, Karaağaçlının çocukları daha iyi eğitim alsınlar diye milyonlarını seferber eden Teleset’e Yönetim Kuruluna, ortaklarına şükranlarımı sunuluyorum.” şeklinde konuştu.

“EĞİTİMİMİZİN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara da şöyle konuştu; “Değerli iş adamımız Murat Çam’a canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Son derece güzel bir okul oldu. Karaağaçlıya yakışan bir okul oldu. Ufak tefek noksanlarını da giderdikten sonra inşallah eğitimimizin hizmetine sunacağız”

“HAYIRLI OLSUN”

Teleset Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çam da “Manisa’da üretim yapan bir firma olarak Manisa‘ya olan borcumuzu bir nebze de olsa ödemek durumunda olduğumuzun bilinciyle bu yatırımı yaptık. Son derece mutluyuz. Çocuklarımıza Karaağaçlımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil