Ana Sayfa Engelli Haberi 21 Kasım 2019 3229 Görüntüleme

Kent Konseyi Engelli Meclisi Toplandı

Manisa Kent Konseyi Engelli Meclisi Hasan Şahin başkanlığında toplandı. Engelli Meclisi Yürütme Kurulu’nun oluşturulduğu toplantıda engelli meclisi ve oluşturulması planlanan çalışma grupları ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Manisa Kent Konseyi Engelli Meclisi Hasan Şahin başkanlığında toplandı. Toplantıda Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Müge Türkeli Kuğu, Manisa Kent Konseyi Başkanı Ahmet Karadağ, Muhtarlar ve Gençlik Meclisi Başkanları ve Manisa Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri de yer ald

Amaçlarının engellileri tek bir çatı altında birleştirerek sorunlarını ele almak, çözüm önerileri ve proje konusunda birliktelik sağlamak olduğunu belirten Engelli Meclisi Başkanı Hasan Şahin, engelli meclisi ve oluşturulması planlanan çalışma grupları ile ilgili de bilgiler verdi. Şahin, “Birlikte hareket ederek Engellilik ve farkındalık adına somut adımlar atmayı planlıyoruz. Ulusal ve uluslararası projelerde yer almamamız için hiçbir sebep yok, tüm bunları birlikte başaracağız. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve engelli faaliyetlerini destekleyen ve destekçisi olacak herkese teşekkürü borç biliyorum” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil