Ana Sayfa Eğitim 28 Kasım 2019 137 Görüntüleme

Elmalı MYO’da Müzakere Teknikleri Eğitimi Verildi

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO Akdemi olarak “Müzakere Teknikleri” konulu eğitim düzenledi.

Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Elmalı’da bulunan üyelerine yönelik yapılan eğitimi Andem Eğitim Merkezinden Fatoş Kocabörek Açıl verdi. Açıl’ın müzakere teknikleri, tarzları, türleri, aşamaları, başarılı müzakerecinin özelikleri, iletişim biçimleri gibi konuları anlattığı etkinlikte “İş görüşmeleri de bir müzakeredir

İş yaşamında başarılı olmak için kiminle nasıl ve ne şekilde konuşacağınızı, nasıl ikna edici olacağınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer üzerinde durduğunuz konu üzerinde uzlaşıya varmak istiyorsanız tekniğinizi ve taktiğinizi iyi belirlemelisiniz. Karşılaştığınız sorunları çözmek için konuya odaklanmalı, buna göre tarz geliştirmelisiniz. İş görüşmelerinde de başarılı olmanın yolu tamamen size bağlıdır.” dedi.

İki oturum olarak gerçekleştirilen eğitim sonrasında programın düzenlenmesini sağlayan Öğr.Gör.Rukiye Kılıç’a teşekkür edilerek katılımcılara sertifikaları verildi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil