Ana Sayfa Türkiye 6 Aralık 2019 3251 Görüntüleme

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Güne Sıcak Bir Başlangıç.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, öğrenci odaklı üniversite ilkesinden hareketle öğrencilerin en iyi eğitimi almaları için çalışırken, sosyal yaşamlarını ve memnuniyetlerini artırmak için de yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Öğrenci memnuniyeti odaklı etkinliklerin adımı olarak 5 Aralık 2019 tarihinde, sabahın erken saatlerinde,  Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerini sıcak çorba ikramı karşıladı. Yıl boyunca farklı günlerde farklı fakültelerde yapılacak olan çorba ikramının ilkini Prof. Dr. Ahmet Ataç gerçekleştirdi.

Çorba ikramı ile güne sıcak bir başlangıç yapan öğrenciler çorba aracı önünde sıra oluşturdu. Öğrencilerle birlikte sıraya giren Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç, onlarla birlikte çorba içerek sohbet etti.

İlerleyen günlerde sıcak çorba ikramının haftada üç gün olarak dağıtılmasının planlandığını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç, gençlerimizi en iyi şekilde hayata hazırlamak için imkânları sonuna kadar kullandıklarını söyledi.

Öğrenciler ise, çorba ikramından dolayı Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç’a teşekkür etti.


Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil