Ana Sayfa Spor 12 Aralık 2019 3139 Görüntüleme

Voleybol’da Manisa’yı Temsil Edeceğiz

Voleybol Altyapı Antrenörümüz Caner Doğançay ile Küçük Bayanlar Ligi’nde takımımızın formasını terleten Rümeysa Meral, İrem Erbil ve İrem Tanyeri; Manisa’nın altın karmasına seçilerek, Bilecik ilinde 8 takımın iki grupta mücadele edeceği turnuvaya katılma hakkı kazandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde düzenlenen Voleybol Anadolu Yıldızları turnuvası 13-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Bilecik’te düzenlenecek. Bu önemli altyapı organizasyonunda Manisa da yer alacak. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından belirlenen voleybol takımına 1 antrenör ve 3 oyuncuyla en önemli desteği, Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz verecek. Altyapı Antrenörümüz Caner Doğançay takımın başında yer alırken, Küçük Bayanlar Ligi’nde takımımızın formasını giyen 2006 doğumlu Rümeysa Meral, yine 2006 doğumlu İrem Erbil ve 2007 doğumlu İrem Tanyeri; Manisa’mızı ve kulübümüzü turnuvada temsil edecek.

İki Takım Türkiye Şampiyonası’na Katılacak

Voleybol Anadolu Yıldızları turnuvası, 13-14-15 tarihleri arasında Bilecik’te düzenlenecek. Dörder takımdan oluşan iki grubun lideri, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. Turnuvada; Manisa, İzmir, Uşak, Kütahya, Afyon, Aydın, Denizli ve Bilecik takımları yer alacak.

Doğançay, “Üst Tura Çıkmayı Hedefliyoruz”

Voleybol Anadolu Yıldızları turnuvasında Manisa takımının başında sahada yer alacak olan Altyapı Voleybol Antrenörümüz Caner Doğançay, “Manisa’yı en iyi şekilde temsil etmeyi ve başarılı sonuçlar almak istiyoruz. Manisa’dan kaliteli bir kadro oluşturuldu. Hedefimiz, üst tura çıkarak Manisa’yı ve kulübümüzü Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmek” diye konuştu

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil