Ana Sayfa Teknoloji 16 Aralık 2019

3 Boyutlu Üretim Uzmanı Yetiştirme Programı Başladı

Akıllı Ürün ve Üretim Sistemleri Araştırma ve Eğitim Merkezi (MCBÜ-AKÜM) güdümlü projesi kapsamında HP Türkiye, Zafer Kalkınma Ajansı, Manisa Teknokent ve Poligon Mühendislik işbirliği ile düzenlenen “3 Boyutlu Üretim Uzmanı Yetiştirme Programı” başladı.

14 Aralık’ta Manisa Teknokent’te başlayan eğitim programında; Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde öğrenim gören lisans ve lisansüstü öğrenciler, üniversitede ilgili alanlarda çalışanlar ve girişimciler arasından seçilen 30 katılımcı yer aldı. İlk hafta Poligon Mühendislik kurucu ortağı Okan Sami Nahit tarafından verilen eğitim, 8 hafta sürecek.

3 Boyutlu Üretim Uzmanlığının en gözde uzmanlık alanlarından biri olacağını belirten katılımcılar; bu alanda ücretsiz olarak eğitim almalarını sağlayan Manisa Teknokent, HP Türkiye, Zafer Kalkınma Ajansı ve Poligon Mühendisliğe teşekkür ettiler.

3 Boyutlu Üretim Uzmanı Yetiştirme Programı sonunda başarılı olanlara sertifika verilecek ve başvuruların çok yoğun olması nedeniyle, ilk periyodun tamamlanmasının ardından eğitimlere devam edilecek.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

AGÜ Talks Söyleşileri

AGÜ Talks Söyleşileri

Hazır Site by Uzman Tescil