Ana Sayfa Gündem 19 Aralık 2019 3183 Görüntüleme

MANİSA’DA YILBAŞI, HEDİYELİK EŞYA VE GAZİANTEP TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

Manisa’da bu yıl ikincisine ev sahipliği yapılacak olan Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri başlıyor. 20-31 Aralık tarihlerinde Fuar Merkezi’nde yapılacak etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra Gaziantep yöresinin lezzetleri Manisalılarla buluşacak.

Manisa’da lezzet ve eğlence dolu günler başlıyor. Manisa’nın bu yıl ikincisine ev sahipliği yapacağı Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri 20 Aralık Cuma günü ziyarete açılıyor. Birbirinden farklı hediyelik eşya Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak.

GAZİANTEP MUTFAĞI MANİSALILARLA BULUŞACAK

100’den fazla standın yer alacağı etkinlikte, Gaziantep’in yöresel lezzetleri Manisalılarla buluşacak. Eşsiz lezzetiyle dünyaya ün salan Gaziantep mutfağı, baklavasından içli köftesine, katmerinden kuru dolmasına, fıstığından deli acısına kadar yöresel lezzetler ve el işlemesi ürünler sergilenecek.

Etkinlik kapsamında Fuar Merkezi’nde ücretsiz sirk gösterileri yapılacak.

Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri, 31 Aralık Pazar gününe kadar 11.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil