Ana Sayfa Türkiye 30 Aralık 2019

AK PARTİ’Lİ ÖZKAN’DAN YENİ YIL MESAJI

“ÜLKEMİZ, DÜNYANIN KONUŞTUĞU BAŞARILARA İMZA ATMAYA DEVAM EDECEK”

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, Türkiye’nin, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da tüm dünyanın konuştuğu başarılara imza atmaya devam edeceğini belirtti.

Özkan, yayımladığı yeni yıl mesajında, 2019’un, acı ve tatlı hatıralarıyla artık geride kaldığını, tüm insanlığın, yeni umut ve beklentilerle 2020 yılını karşıladığını ifade etti. Özkan, mesajında, “Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günler, geride bırakılan dönemin muhasebesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Dünyamızın büyük bölümünde devam eden savaşlardan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı bir dünya ortak özlemimizdir” ifadelerini kullandı.

Her yeni yılın, yeni başlangıçları ve umutları da beraberinde getirdiğinin altını çizen Özkan, mesajında şunları kaydetti:

“Ülkemiz, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da tüm dünyanın konuştuğu başarılara imza atmaya devam edecektir. Yeni yılda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı milli ve yerli otomobil hayalimizin hızla seri üretime geçtiği aşamaları hep birlikte izleyeceğiz. Milli savunma sanayimizin daha da geliştiği, yerli ve milli araçlarımızın dünyanın her yerinde kullanıldığını görmek bizlere gurur verecek, yeni projelerimizin hayata geçmesi, geleceğe daha aydınlık bakmamızı sağlayacaktır. Milletçe geldiğimiz bu noktanın kıymetini bilerek, gelecek nesillere ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş, huzurlu bir ülke bırakmak için çaba göstermeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının dünyamız ve ülkemiz için güzel gelişmelere vesile olmasını temenni ediyor, Allah’tan ülkemize, milletimize, bölgemize barış, huzur, refah ve sağlık diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum.”

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil