Ana Sayfa Türkiye 30 Aralık 2019

PROF.DR. ÖZGÜR DEMİRTAŞ İLE “DÜNYA NEREYE, SİZ NEREYE”

Odamız, Sanayi Odamız ve Ticaret Borsamız işbirliğinde Ekonomist Prof.Dr. Özgür Demirtaş katılımı ile “Dünya Nereye, Siz Nereye” konulu konferansımız AVLU Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi Kula; “Balıkesir Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası olarak 2018 yılında başlatmış olduğumuz ve Ülkemizin önde gelen isimlerini Balıkesirli hemşehrilerimiz ile bir araya getirdiğimiz konferanslar serimize bugün ünlü ekonomist ve yazar Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ’ı konuk ederek devam ediyoruz. Bu tür organizasyonlar ile, görevlerimiz arasında bulunan “üyelerimizin işlerinin geliştirmelerine” bir nebze de olsa katkı sağlayabiliyorsak, bu bizi mutlu eder” dedi.

Daha sonra sunumunu gerçekleştiren Prof.Dr. Özgür Demirtaş; 2019 yılı için ekonomik bir değerlendirmede bulunarak, geçmişten bugüne yapılan teknolojik gelişmelerin günümüz ekonomisi, sağlık sektörü ve insan faktörü üzerine nasıl bir etkide bulunabileceğini, mevcut olan ticaret savaşları ve gelişmeleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil