Ana Sayfa Türkiye 24 Şubat 2020

Vergi Haftası Münasebeti ile Defterdarlık Çalışanları Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’i Makamında ziyaret ettiler.

Her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanmakta olan Vergi Haftası nedeniyle Defterdar Vekili Hasan Coşan ve defterdarlık çalışanları,  Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’i makamında ziyaret etti.

Defterdar Vekili Hasan Coşan, Vergi Dairesi Müdürü Serda Altunsayar, Gelir İdaresi Müdür Vekili Aydın Meriç,  Personel Müdür Vekili Orhan Sevinç ve Niğde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil tarafından gerçekleştirilen ziyarette Defterdar Vekili Hasan Coşan, Vergi Haftası kutlama etkinlikleri hakkında Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’e bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek ise defterdarlık personeline çalışmalarında başarılar dileyerek, Vergi Haftası’nın amacı doğrultusunda verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Vergiyi, vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları alanlarda devletin yatırımına dönüşerek hizmet olarak kendilerine geri dönmesi olarak niteleyen Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, “Vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması ve toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi açısından Vergi Haftası bizim için önemli bir fırsattır.

Vergilerini ödeyerek devletimiz tarafından vatandaşlarımızın huzur ve refahı için yürütülen kamu hizmetlerinin finansmanına katkı sağlayan tüm mükelleflerimize başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil