Ana Sayfa Haberler, İzmir 2 Mart 2020

Menemen Belediyesi yas ilan etti

Menemen Belediyesi çalışanlarından şehitlere saygı

İdlib’te düzenlenen hain saldırı sonucu şehit düşen askerlerimizin acısı tüm Türkiye’yi olduğu gibi Menemen’i de yasa boğdu. Menemen Belediyesi çalışanları Pazartesi sabahı mesailerine saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Şehit haberlerinin ardından yas ilan eden, Belediye Ana Hizmet Binası’na bayrak asan, şehitler için lokma döktüren Menemen Belediyesi’nde, belediye çalışanları Pazartesi günü işe siyah giyinerek geldi, mesailerine saygı duruşunda bulunarak ve İstiklal Marşı okuyarak başladı.

Sabahın erken saatlerinde, mesai öncesi Ana Hizmet Binası önünde bir araya gelen Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Belediye Başkan Yardımcıları ve Danışmanları, Birim Müdürleri ve Menemen Belediyesi çalışanları, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından dualar okuyarak şehitleri andı. Her şartta Menemenlilere hizmet için görev başında olan Menemen Belediyesi çalışanları Başkan Serdar Aksoy’un başsağlığı dileklerinin ardından görevlerinin başına döndüler.

“Yürekler daha fazla yanmasın”

Şehitlerimizin ardından üzüntüsünü dile getiren Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Umuyoruz ki, artık askerlerimiz ölmesi. Yürekler daha fazla yanmasın” dedi.

Etkinlikler iptal edildi

Yas ilan edilen Menemen Belediyesi’nde bir hafta boyunca yapılması planlanan bütün etkinlikler de iptal edildi.

Yorumlar

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir

MASKİ’de Sağlık ve Güvenlik Üst Düzey Öncelikte

MASKİ’de Sağlık ve Güvenlik Üst Düzey Öncelikte

Hazır Site by Uzman Tescil