Ana Sayfa İzmir, Türkiye 10 Mart 2020

Necdet Kırkpınar İzmir’e bir dünya markası getirdi

Otomasyon ve elektronik sektöründe en önemli ara parçaların pazarlama ağı olan Sanıl LTD Şirketi Kocaeli, İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmir’i tercih etti

Dünya markası otomasyon ve elektronik sektöründe en önemli ara parçaların pazarlama ağı Sanıl LTD Şirketi Kocaeli, İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmiri tercih etti. İzmir’li iş adamı Necdet Kırkpınar, İstanbul’lu iş adamlarının daveti ile İzmir şirketinin ortaklığını kabul ederek dünya markası ürünlerin İzmir de pazarlanması konusundaki girişimciliği ile ticari hayatında önemli bir sayfa açtı. Sanıl Otomasyon ve Ürünleri İzmir Şubesi açılışı yapıldı

İŞ VE SİYASET DÜNYASI AÇILIŞTA BULUŞTU

Bayraklı Tower’da yapılan açılışa AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, MHP İzmir 25. Dönem Milletvekili Murat Koç, AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet Çayır, Bayraklı İyi Parti İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, İyi Parti Bornova  Kurucu üyeleri ile  İzmir Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Selami Turan, Bornova Esnaf Odası Başkanı Mustafa Akkaya, İş Adamı Ticaret Odası İstişare Kurul üyesi Osman Özkebapçı, Erzurumlular Kültür Dernekleri Vakfı Genel Başkanı Kenan Kırkpınar, İş Adamlarından  Kasım Kocaman, Galip Çukurlu, Osman Kırkpınar, Fatih Kırkpınar, Yakup Sural, Eray Sural, Fatih Gedikoğlu, Ahmet Gedikoğlu, Erol Turalı, Evren Büyük, ile çok sayıda davetli katıldı.

BİR ÇOK SEKTÖRE HİZMET VERİYOR

Otomasyon Ürünleri Sektöründe büyüyen satış ağına yenisini eklemenin onurunu yaşadığını ifade eden şirket Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Sural “2006 yılında İstanbul merkez ofisimizde Sanıl Teknik olarak çıktığımız bu yolda 2013 yılında Bursa, 2018 yılında Kocaeli şimdi de İzmir şubemiz ile genişleyerek büyüyoruz. Türkiye mümessili olduğumuz, Alman teknolojisinin önde gelen ve her biri kendi sektöründe lider olan Sensopart, Conec, Block, Kübler ve Q-light ürünlerinin satış ve dağıtım ağını yönetmekteyiz. Bu ürünlerin yanında kendi markamız olan Conflex Kablo ve kablo gruplama hizmetlerini de bünyemizde vermekteyiz. Başta Demir-Çelik sektörü, Gıda Sektörü, Otomativ Sektörü, Makine Sektörü ve Savunma Sanayi Sektörlerine destek vermekteyiz. İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir ve tüm Türkiye’de malzeme tedariği ve Otomasyon sistem kurulumları konusunda destek vermekteyiz” dedi.

Desteklerini esirgemeyen tüm dost ve arkadaşlarına teşekkür eden Sural “Değerli ortaklarımız Necdet Kırkpınar, Fatih Gedikoğlu ve genç yeni nesil yöneticilerimiz Eray Sural, Evren Büyük ve Ahmet Gedikoğlu ile birlikte kurmuş olduğumuz, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda yanımızda olan ve bizlerden desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Açılış kokteylinde sektör hakkında bilgi verildikten sonra Sanıl Otomasyon ve Ürünleri İzmir Ofisinin açılış kurdelesi kesildi. 

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil