Ana Sayfa Niğde, Türkiye 10 Mart 2020

Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek okul ziyaretlerine devam ediyor

Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatih Anadolu Lisesi ve Özel Akkol Ortaokulunu ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, idarecilerden okulların fiziki durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı, güvenliği, ihtiyaçları gibi konularda bilgi almasının ardından sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti.

İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü birlikteliğindeki ziyaretlerin ilkini Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesine gerçekleştiren Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Burada gerçekleştirilen toplantı ve incelemelerinin ardından Fatih Anadolu Lisesini ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek öğretmenlerle bir araya gelerek sorun görüş ve talepleri dinledi. Öğretmelerle yapılan toplantının ardından sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek beraberindeki heyet eşliğinde Özel Akkol Ortaokulunu ziyaret ettiler.

Ziyaretleri esnasında kısa bir değerlendirmede bulunan Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, her fırsatta il merkezi, ilçe, belde ve köylerde bulunan okulları ziyaret ettiklerini belirterek, “Okullarımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde görmek amacıyla okullarımızı ziyaret ediyoruz. Çocuklarımızın iyi ve güvenli bir ortamda eğitim alması için gerekli tedbirlerin alınması konusunda incelemelerde bulunuyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz, geleceğimizin teminatlarıdır. Bu bilinçle evlatlarımızın en iyi ortamlarda eğitim almaları bizlerin en önemli görevleri arasında yerini almaktadır. Tüm çabamız ve gayretimiz bu yöndedir” dedi.

Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil