Ana Sayfa Haberler, Manisa 12 Mart 2020

Akhisar’dan Genel Müdür Başaran’a Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile Sünnetçiler Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç ve Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel’i makamında ağırladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Şehnaz Başaran’ı, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, Sünnetçiler Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç ve Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel ziyaret etti. Dernek Başkanı Gümüş ve mahalle muhtarları kendilerini makamında ağırlayan Genel Müdür Başaran’a teşekkür etti. Akhisar ilçesine bugüne kadar birçok yatırım yapıldığını belirten Gümüş, MASKİ’nin çalışmalarından memnun olduklarını söyledi.

MASKİ mahallelerin ihtiyaçlarını karşılıyor

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran da, ziyaretçilerine teşekkür ederek, “İlçe ayrımı yapmaksızın önemli yatırımları hayata geçirdik. Altyapıdan içme suyu teminine kadar mahallelerimizdeki ihtiyaç durumuna göre çalışmalar yürüttük. Sünnetçiler Mahallemiz 154 Mahalle Projesi kapsamında altıyla üstüyle yenilendi. Bekirler Mahallemizin içme suyu deposunun tadilatını yaptık, dere yatağını temizledik. Vatandaşlarımıza yaptığımız yatırımlar hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil