Ana Sayfa Manisa, Türkiye 17 Mart 2020

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası Mesajı

Geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan yaşlılarımız, toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleridir.

Yaşlılarımızın hayatını kolaylaştırmak, ekonomik durumlarını iyileştirmek ve kimseye muhtaç olmadan huzurlu ve mutlu bir ömür sürmelerini sağlamak, devletimizin öncelikli görevleri arasındadır. İlimizde ki kurum ve kuruluşlar tarafından hazırlanan ve hayata geçirilen projelerdeki temel hedefimiz ve birinci önceliğimiz, toplumun yaşlı ve gençleriyle hep bir arada sağlık, huzur ve güven içinde yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaktır.

Yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgi, saygı ve hoşgörü bizleri daha da mutlu yarınlara taşıyacaktır. Unutmayalım ki, bir gün herkes yaşlanacaktır. Bu sebeple, geçmişimizin izinde, bizleri bugünlere getiren ve bizlerle geleceğe yol alırken, rehber olarak yanımızda olan büyüklerimize ve yaşlılarımıza vereceğimiz değer ile yarınlara daha da umutla bakacağımız inancındayım.

Yaşlılarımıza, gösterdiğimiz sevgi ve saygının yalnızca bu haftayla sınırlı olmaması dileğiyle Cenab-ı Allah’tan değerli büyüklerimize, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil