Ana Sayfa Haberler, İstanbul 20 Mart 2020

Fatih Belediyesi Dezenfeksiyon Çalışmaları Devam Ediyor

İlçe genelinde her gün cadde ve sokaklar dezenfektan solüsyonlu köpüklü su ile yıkanıyor

Fatih Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfeksiyon ve yıkama ekipleri tarafından ilçemiz sınırları içerisinde yürütülen dezenfeksiyon uygulamaları devam ediyor.

Kurulan 6 ekip gece ve gündüz arozöz araçlarla ilçedeki cadde ve sokaklarda yer altı ve yerüstü çöp konteynerleri de dahil olmak üzere hazırlanan program çerçevesinde dezenfekte çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların başladığı günden itibaren 350 cadde ve sokakta dezenfeksiyon ve yıkama çalışması gerçekleştiren Fatih Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri 2350 cadde ve sokak bulunan ilçede bu çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Kullanmış olduğumuz dezenfektan, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup, mikroorganizmalara karşı geniş etki alanına sahiptir. Uygulayıcılara ya da uygulama ortamını kullanacak insanlara ve hayvanlara hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Fatih İlçesi genelinde cadde ve sokaklarda bugün yapılacak dezenfeksiyon çalışmalarının listesi ekte sunulmuştur. Zeyrek Mahallesi ve Molla Zeyrek Cami civarında yapacağımız dezenfeksiyon ve yıkama çalışmalarımızda siz değerli medya mensuplarını da aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil