Ana Sayfa İzmir, Spor 21 Mart 2020

BOZOK: SÜPER LİG YOLUNDA İNANCIMIZ TAM

Altay’da Profesyonel Şube Sorumlusu Hilmi Bozok, Corona virüsü nedeniyle liglere verilen aradan dolayı tüm futbolculara pazartesi gününe kadar izin verdiklerini söyledi.

Bozok, “Takım olarak çok güzel bir hava yakalamıştık. Ancak yaşanan Corona virüs olayı tüm dünyayı etkisi altına aldı. Şu anda TFF yönetimi ligleri erteledi. Futbolcularımızda da tedirginlikler var. Onların da sağlıkları ve aileleri adına endişeleri var. Kulüp olarak her zaman onlara destek veriyoruz. Bu zorlu süreci atlatacağız.” dedi.

Futbolcuların hepsinin İzmir’de evlerinde olduğunu kaydeden Bozok, “Kimse korkuya kapılmasın. Devletimizin ve TFF’nin açıklayacağı takvime göre tesislerimizde hijyen ve sağlık koşullarına maksimum özen göstererek tekrar hazırlıklara başlayacağız. Kalan 6 haftalık periyotta inancımız tam. Maçlarımızdan en iyi şekilde neticelendirip Süper Lig’e çıkacağız” dedi.

Yaşanan Corona virüs salgını nedeniyle verilen liglerin erteleme kararının ardından Teknik Direktör Yalçın Koşukavak oyunculara pazartesi güne kadar izin verdi. Siyah-beyazlı ekipte pazartesi yapılacak idmana kadar tesislere kimse kabul edilmezken hijyen koşullarına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Engelliler Artık Yeter Diyor!

Engelliler Artık Yeter Diyor!

Hazır Site by Uzman Tescil