Ana Sayfa Haberler, Manisa 25 Mart 2020

Soma’da Prestijli Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Soma Adnan Menderes Caddesi’nde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alt yapı çalışma tamamlanan kısımlarda üst yapı çalışmasına başladı. Aydınlatması ve üst yapı çalışmasıyla baştan aşağı yenilenen cadde tamamlandığında prestij kazanacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’da Adnan Menderes Caddesi’nde hummalı bir çalışma yürütüyor. Mevcut caddede ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alt yapı çalışması başlatıldı. Alt yapı çalışmalarında sona gelinmesiyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı üst yapı çalışmasına başladı. Kilit parke, kaldırım, bordür ve aydınlatma çalışmasıyla birlikte baştan aşağı yenilecek cadde tamamlandığında modern bir görünüm kazanacak.

Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi

Yürütülen üst yapı çalışmaları hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Şuan üst yapı çalışmalarımız alt yapı çalışmalarıyla birlikte koordineli olarak gidiyor. Çalışmalar tamamlandığında gecesi ayrı gündüzü ayrı güzellikte, görsel açıdan şık ve kullanışlı bir caddeyi ilçe halkımıza kazandıracağız. Hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil