Ana Sayfa Güncel, İzmir 28 Mart 2020

Sahadan çekilme zamanı

Sahada yoğun bir program ile görmeye alıştığımız Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun; 5 ve 6 yaşlarındaki oğulları ile birlikte evdeki kütüphanesinin önünden fotoğraf paylaşıp ‘evde kal’ çağrısı yaptı.

Sahada faal bir şekilde görmeye alıştığımız ve düzenli olarak toplantılar yapıp işyeri ve esnaf ziyareti yapan Torbalı Ticaret Odası (TTO) Başkanı Olgun bu sabah evinde oğulları Ramazan (5) ve Eyüpcan (6) ile birlikte fotoğrafını paylaşıp “Evde kal” çağrısı yaptı. Koronavirüsün çıktığı ilk günlerden beri işletmelerin ve esnafı bilinçlendirmek için çalışmalar yapan Olgun ayrıca Torbalı Kaymakamlığı Vefa Sosyal çalışma gurubu çalışmalarına destek veriyordu.

ÖNCE VİRÜSÜ DURDURALIM SONRA GÜZEL GÜNLER GELECEK

Olgun sosyal medya hesaplarından “Evdeyiz… Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirip manevi olarak muhasebeye yönelmek ve bol bol okumak için korona günlerini fırsata çevirme zamanı.” mesajı paylaştı.

Pazartesi günü telekonferans yöntemi ile İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ile görüşüp oda üyelerinin taleplerini aktaracak olan Olgun “Zaruri olmadıkça lütfen dışarı çıkmayalım. Virüsün yayılmasını durdurabilirsin Nisan ayının ikinci yarısında yeniden üretmeye, çarkları döndürmeye, kepenkleri açmaya ve ülke ekonomisine katkı koymaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Torbalı bu kez üzüldü

Torbalı bu kez üzüldü

Hazır Site by Uzman Tescil