Ana Sayfa İzmir, Türkiye 1 Nisan 2020

Korona Virüs mücadelesi için 4 Ton temizlik malzemesi bağışladı

Karşıyakalı iş insanı Volkan Kılıçaslan Korona Virüs önlemlerine katkı amacıyla 3 ton temizlik malzemesi ve el dezenfektanı bağışladı. 1 ton da bağışlanmak üzere talep bekliyor.
Alpan Holding sahibi Volkan Kılıçaslan, Krona Virüsün ülkemizde görüldüğü günden bu yana gönüllü olarak çalışarak, fabrikasında alkol bazlı el dezenfektanı üretmeye başladı. Tüm sağlık belgelerini ve imalat izinlerini alan Alpan Holding ilk olarak Çiğli Bölge Hastanesi’ne maske yapan Karşıyaka Halk Eğitim Müdürlüğünde çalışanların ve öğretmen ile eğitmenlerin kullanması amacıyla 500 adet el dezenfektanı hediye etti. Bayraklı İlçe Müftülüğüne ilçedeki camilerin temizliğinde kullanılmak üzere klorak, fayans temizleyici, genel temizlik ürünleri bağışlayan Volkan Kılıçaslan, Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de bir ton köpük sabun bağışladı.
Talep halinde resmi kurum ve kuruluşlarına 1 ton genel temizlik malzemeleri hediye edeceğini belirten Volkan Kılıçaslan, “1bu dönemde elimizden gelen her şeyi yapma gayreti içindeyiz. Bizim için çalışanlara biz de destek olmak zorundayız. Karşıyaka, Bornova, taleplerde bulundu. Karşıladık. Tire Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tire Halk Eğitim Müdürlüğünden istek olduğu duyumunu aldık. Onlara da destek olacağım. Bunun için 4 ton malzeme ayırdım. Fabrikamız 24 saat kapasiteli çalışıyor ve 3 ton dağıttık. 1 ton daha bağış yapacağım. 4 ton bağışı tamamlayacağız” dedi. 

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil