Ana Sayfa Manisa, Türkiye 9 Nisan 2020

Manisa Ticaret Borsası Destek Olarak, Ova Yollarında Çalışma Başladı

Manisa Ticaret Borsası, İlçedeki arazi yollarının yapımı ve iyileştirilmesinde çalışacak iş makinelerinde kullanılması için Saruhanlı Belediyesi’ne 2 buçuk ton akaryakıt desteğinde bulunmuştu. Kasım ayında yapılan destek baharın gelmesiyle uygulamaya geçti. Saruhanlı Belediyesi İlçedeki ova yollarında çalışmalarını başlattı. Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, “Yol medeniyet demektir. Üreticilerimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Manisa Ticaret Borsası, sosyal sorumluluk üstlenerek geçtiğimiz yılsonunda Saruhanlı Belediyesi’ne Ova Yollarının yapımı ve iyileştirilmesinde kullanılmak üzere akaryakıt desteğinde bulunmuştu. Manisa Ticaret Borsası Meclisi’nin aldığı kararla Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Üyeleri İbrahim Külahlı, Serkan Tok, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şenay, Mehmet Ersaygı ve Taner Özalp Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’i makamında ziyaret etmiş ve iş makinalarında kullanılmak üzere akaryakıt desteği vermişlerdi. Yapılan destek bahar aylarının yaklaşmasıyla, ova yollarında yaşanacak yoğunluk öncesinde uygulamaya geçti. Saruhanlı Belediyesi yapım ve iyileştirme çalışmalarına start verdi.

İŞBİRİLİĞİMİZ DEVAM EDECEK

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap Saruhanlı Belediyesi’nin üreticiler ve tarıma dayalı işletmeler için hayata geçirdiği yatırımları memnuniyetle takip ettiklerini ifade ederek Başkan Zeki Bilgin’e teşekkür etti.

Manisa Ticaret Borsası’nın, Manisa ve Borsa Üyeleri için yapılacak olan her çalışmada, her Kurumla işbirliği yapmaya hazır olduğunu belirten Başkan Özkasap, “ Saruhanlı Belediyemiz üretim süreçlerimize sürekli destek oluyor. Biz de yapılan hizmetlere, ova yolları konusunda destek olmak istedik. İlçede çalışmaların başlaması memnuniyet vericidir. Biz iki kurum olarak üreticilerimiz ve tarıma dayalı ekonomimiz için el ele verdik, güç birliği oluşturduk. Saruhanlı Belediyesi’ne çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yol medeniyet demektir. Lojistik imkanların iyileşmesi ise verimlilik demektir. Yapılan destek üreticimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil