Ana Sayfa Manisa, Spor 1 Eylül 2020 328 Görüntüleme

Basketbol A Takımımıza Altyapıdan İki Oyuncu Dahil Oldu

Türk Sporuna genç yetenekleri kazandırmak için altyapıya önem veren ve Manisa’yı adeta spor şehri yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor bu yatırımlarının meyvelerini toplamaya başladı. Basketbol Genç Takımından iki oyuncu A takımla sezon öncesi hazırlık antrenmanlarına çıkmaya başladı. 

Altyapıdan yetişerek başarılı performanslarıyla göz dolduran 2003 doğumlu Gökbay Gök ve 2004 doğumlu Mustafa Akdeniz Akkanat A takımın antrenmanlarında yer almaya başladılar. Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında bulunmaktan dolayı şanslı olduklarını belirten genç oyuncular, forma giymek için çok çalışacaklarını belirttiler.  

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonuyla büyüyen Manisa Büyükşehir Belediyespor altyapısındaki sporcuların başarıları ile gurur veriyor. Altyapıya önem veren ve Türk Sporuna başarılı oyuncular yetiştirmek için çalışmalarını bu yönde devam ettiren Büyükşehir Belediyespor, azimli, hırslı ve daima başarıya odaklanmış gençlerin geleceklerine katkıda bulunuyor.

Bu kapsamda Basketbol Genç Takımındaki başarılı performansları ile Baş Antrenör Ceyhun Cabadak’ın dikkatini çeken Genç oyuncular 2003 doğumlu Gökbay Gök ve 2004 doğumlu Mustafa Akdeniz Akkanat A takımın sezon öncesi hazırlık antrenmanlarına çıkmaya başladı. Forma giymek için çok çalışacaklarını belirten oyuncular, Büyükşehir Belediyespor altyapısında aldıkları eğitimin kendilerine çok fayda sağladığını belirterek, daha çok çalışarak, büyük başarılara imza atmak istediklerini belirttiler.

“Çok çalışacağız”

2003 doğumlu Gökbay Gök,  “A Takım ile antrenmanlara çıkmaya başladık. Burada bulunmaktan dolayı mutluyum. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak ve antrenörlerim ve oyuncu abilerimden çok güzel şeyler öğreniyorum. Forma giymek için çabalıyoruz. Güzel bir sezon olmasını diliyorum” dedi.

“Altyapı konusunda çok şanslıyız”

Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altında güzel imkanlara sahip olduklarını vurgulayan Mustafa Akdeniz Akkanat, “A Takımda forma giymek için çalışıyoruz. Altyapı konusunda çok şanslıyız. Faaliyetlerinden çok memnunuz.” dedi.  

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Yol Boyu Peyzaj Güzelliği

Yol Boyu Peyzaj Güzelliği

Hazır Site by Uzman Tescil