Ana Sayfa Güncel, Manisa 1 Eylül 2020 324 Görüntüleme

YUNUSEMRELİ BAYANLAR PİLATES İLE ZİNDE KALIYOR

Yunusemre Belediyesi Ayni Ali Hanımlar Lokali’nde düzenlenen spor kursuna katılan hanımlar haftanın 4 günü form tutuyor. Yunusemre Belediyesi Aynı Ali Hanımlar Lokali’nde bayanlar koronavirüs pandemisi dolayısıyla açıklanan tedbirlere uyarak spor yapıyor. Kursiyerler, Pazartesi, salı, perşembe ve cuma günü 4 seans halinde gerçekleştirilen kursta Spor Eğitmeni Cansu Uslu eşliğinde pilates yapıyor.

Kurs hakkında bilgi veren Uslu, spor yapmanın sağlıklı yaşam için önemine değinerek, “Vücudumuzda yağ oranı artınca hayat kalitemizi düşebiliyor. Zaman zaman da bu durum sağlığımızı tehdit eder hale gelebiliyor. Kısacası fazla kilolar motivasyonumuzu ve kendimize olan güvenimizi etkilemede belirleyici rol oynuyor. Bizler burada düzenli olarak pilates ile kursiyerlerimizin sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizle fazla kilolarınızdan kurtulup sağlıklı ve mutlu bir yaşama merhaba diyebilmelerini sağlıyoruz. Buraya tüm Yunusemreli bayanlarımızı bekliyoruz. Parolamız “Başarıyı düşlemek yerine, başarmak için adım atabilirsiniz. ”dedi.

KURSİYERLER ÇOK MEMNUN

1 yıldır burada spor yaptığını dile getiren kursiyerlerden Reyhan Kurnaz duygularını “Arkadaşlarımın tavsiyesi ile başlamıştım. Evim buraya uzak olsa da sporumu aksatmıyorum. Hanımlar için harika bir yer. Çok memnunum. Bize bu hizmetleri sunduğu için Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ediyorum” sözleriyle ifade etti. Düzenli spor yaparak burada 13 kilo verdiğini belirten Huri Karasakaloğlu ise şunları söyledi: “2 yıldır geliyorum. Burada pilates ile 13 kilo verdim. Kendimi daha sağlıklı ve zinde hissediyorum. Çok memnunum. Pandemi döneminde de açıklanan tüm kurallara uyuluyor. Çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil