Ana Sayfa Manisa, Türkiye 23 Ekim 2020

İYİ Parti Akhisar ilçe Başkanlığından Azerbaycan şehitlerine lokma hayrı

Azerbaycan ve Ermenistan arasında patlak veren savaşta Ermenistan ordusu tarafından şehit edilen Azerbaycanlı vatandaşlar için İYİ Parti Akhisar ilçe Başkanlığı tarafından lokma hayrı düzenlendi.

İYİ Parti Akhisar ilçe Teşkilatı, Ermenistan ordusu tarafından haince katledilen Azerbaycanlı vatandaşlar için ilçe binası önünde lokma hayrı gerçekleştirdi. Lokma hayrına, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İl Teşkilat Başkanı Tunç Önsoy, Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, Akhisar Muharip Gaziler Derneği Başkanı Suat Taryan ve çok sayıda partili katıldı.

Lokma hayrı sonrasında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Akhisar ilçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Ermenistan ordusu tarafından düzenlenen saldırılarda çok sayıda masum vatandaşın şehit edildiğini dile getirdi. Kındıroğlu, Ermenistan Hükümeti’nin çocukları dahi katletmekten çekinmediğini belirterek, “Ermenistan ordusu er ya da geç yaptıklarının bedelini misliyle ödeyecektir. Masumların hesabını Allah kimseye bırakmaz kendi sorar.

Herkesin adaleti şaşsa da Allah’ın adaleti şaşmaz. Bizler de bugün Azerbaycanlı can kardeşlerimiz için ilçe binamız önünde lokma hayrı yaptık.Onlar için dualar ettik. Allah kabul etsin. Şehit olan kardeşlerimizin mekanları cennet olsun” dedi.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil