Ana Sayfa Manisa, Türkiye 25 Ekim 2020

İYİ PARTİ MANİSA İL BAŞKANLIĞI KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNDE KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, partinin 3. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında kan bağışında bulundu.

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, partinin 3. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı yanında kurulan Kızılay çadırında kan bağışında bulundu. Kan bağış kampanyasına, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın yanı sıra Yunusemre ilçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Çelik ve çok sayıda partili destek verdi.

Kan bağışı sonrası açıklamalarda bulunan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Bugün partimizin kuruluş yıl dönümü. Vatanımıza, milletimize ve partimize kutlu olsun. 3 kuruluş yıl dönümü etkinliklerimiz içinde bugün kan bağışımızda var.İYİ Parti olarak ülkeye kan veriyoruz.

Sayın Genel Başkanımız her gün il il ilçe ilçe köy köy memelketin her köşesinde işsiz gencimizi, emeklimizi, esnafımızı, üreticimizi işçimizi, milletimizi ve memleketimizin tüm paydaşlarımızı dinliyor. Ve bizler, burada milletimizn çektikleri eziyeti bire bir yaşayarak görüyoruz.

İYİ Parti ülkeye kan verecek emin olunuz. İYİ Parti, ister yarın ister 2021’de ister 2023’te hangi gün seçim yapılacaksa seçimde memleketin ve milletin dertlerini çözmek adına iktidara talip ve iktidara yürüyor. Bugün burada bütün arkadaşlarımızla beraber Manisa’dan Ankara’ya Ankara’dan iktidara yürüyüşümüzü yeniden taçlandırıyoruz. Sayın Genel Başkanımız başta olmak üzere tüm iyilere teşekkür ediyoruz. İYi Parti ülkeye kan verecek” dedi.

 

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil