Ana Sayfa Manisa 27 Ekim 2020

Manisa’da Bayram Hazırlığı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde şehri Türk bayraklarıyla donatırken, zaman ve hava koşulları nedeniyle yıpranan muhtelif noktalardaki bayrakları da yeniledi. Manisa’da meydanlar, ana cadde ve arterler, bayraklarla süslendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yıl dönümünde, bayram coşkusunu katlamak amacıyla Manisa merkezini Türk bayraklarıyla donattı. Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile birlikte kutlu bayram öncesi şehri bayraklarla donattı. Gecenin ilk saatlerinden itibaren şehrin giriş ve çıkışları, ana arterleri, cadde ve sokakları Türk bayraklarıyla süslenirken, zaman ve hava koşulları dolayısıyla yıpranan bayraklar da yenisiyle değiştirildi.

Direk Bannerleri de Yenilendi

Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri ayrıca şehir merkezinde ve 15 ilçede yer alan ve hava koşulları dolayısıyla deforme ve yıpranma meydana gelen direk bannerlerindeki Türk bayrağı figürleri ile Covid-19 salgınına karşı ‘Evde Kal’ mesajlarının yer aldığı ana arterlerdeki ve caddelerdeki bannerleri yeniledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, tüm Manisalıların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı ve pandemi tedbirlerine dikkat edilmesi çağrısında bulundu.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil