Ana Sayfa Manisa 28 Ekim 2020

BAŞKAN ÇELİK VATANDAŞLARA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle esnaf ve vatandaşlara şanlı ay yıldızlı bayrağımızı hediye ederek, onların hem bayramlarını hem de Mevlid Kandillerini tebrik etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı arifesinde Şehzadeler çarşısında esnaf ziyaretleri yaparak hemşehrilerine hem Türk bayrağı hediye etti, hem de onların kandil ve bayramlarını tebrik etti. Ziyaretleri sırasında Başkan Çelik’e, Başkan Yardımcıları Mehmet Kavas, Bilal Demir ve Ahmet Songüler de eşlik etti. Kuyumcular Çarşın’dan start alan etkinlikte tek tek esnafları ziyaret eden Başkan Çelik vatandaşlardan da büyük ilgi gördü. Etkinlik sonrası bir açıklama yapan Başkan Çelik şöyle konuştu; “Bugün mübarek Mevlid Kandili. Tüm hemşehrilerimin kandilini tebrik ediyorum.

İslam alemi için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. İslam aleminin birliğine, beraberliğine ve kardeşliğine vesile olsun. İslam coğrafyasında akan kan ve gözyaşının dinmesine vesile olsun inşallah. Yarın da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyoruz. Bu bizim için son derece önemli bir bayram. Cumhuriyetimizin 100. yılı 2023’e az bir süre kala Türkiye Cumhuriyetini daha da büyütmek, güçlendirmek için var gücüyle çalışan kadrolar olarak Cumhuriyet Bayramını idrak etmenin heyecanını yaşıyoruz.

Bu vesileyle de hem kandil tebriği yapıyor hem de vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı2nı kutluyor ve ay yıldızlı şanlı bayrağımızı esnaflarımıza, vatandaşlarımıza hediye ediyoruz ki, evlerimize, iş yerlerine asılsın, göğsümüzü kabartsın. Dosta güven, düşmana korku salsın diye. Hemşehrilerimin kandil ve bayramlarını bir kez daha tebrik ediyor, hayırlı günler diliyorum.”

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil