Ana Sayfa Manisa 28 Ekim 2020

Manisa BBSK’da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla sabah antrenmanı sonrasında Türk Bayrağı açarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 97’nci kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutladı. Basketbol Takımımızdaki yabancı oyuncular da Türk oyuncularımızın coşkusuna ortak oldu ve oyuncularımızı tebrik etti.

Türkiye Basketbol Ligi’nin 3. Haftasında deplasmanda karşılaşacağı GCT Düzce maçı hazırlıklarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz, erken Cumhuriyet Bayramı kutlaması yaptı. Muradiye Spor Tesisleri’nde gerçekleştiren sabah antrenmanın ardından oyuncularımız 3×2 ölçülerinde Türk Bayrağı açarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. Yılını coşkuyla kutladılar. Yabancı oyuncularımız da Türk oyuncularımızın kutlamalarına ortak oldular. Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi minnetle andılar.

Dev Adamlarımız Düzce Deplasmanında

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımımız, 31 Ekim 2020 Cumartesi günü saat 16.00’da GCT Düzce ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Dev adamlarımız, 29 Ekim Perşembe günü Manisa’daki hazırlıklarını tamamlayacak ve Cuma sabahı karayolu ile Düzce’ye hareket edecek.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil