Ana Sayfa Firma, İzmir 24 Aralık 2020

Yeni Yılın En Lezzetli Menüleri BADE de…

Alsancak Gündoğdu’da alışılmışın dışında mezeleri ve farklı ara sıcaklarının yanı sıra nezih ortamıyla da lezzet düşkünlerinin uğrak adresi olan BADE, pandemi nedeniyle kısıtlamaya gidilmesinin ardından hafta sonları ve yeni yılda sipariş üzerine müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun süre finans sektörüne emek veren Ferhan Yakın’ın yedi yıl önce hayata geçirdiği BADE, hazırladığı birbirinden leziz menüleri ile özlenen BADE lezzetlerini sofralara taşıyor.

Müdavimleri tarafından yoğun bir sipariş trafiğine giren BADE’de, 29 Aralık Salı gününe kadar yılbaşı siparişi vererek yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapmak mümkün.

Şevket-i bostanlı levrek, şevket-i bostanlı karides, akkız, sıcak ot tabağı gibi lezzetli sıcaklar ve tazecik mezeler yılbaşı menüsünün vaz geçilmezleri olacak.

Pandemi kısıtlamalarıyla gıda sektöründe hizmet veren birçok café ve restoranın zor günler geçirdiğini belirten işletme sahibi Ferhan Yakın, buna rağmen kısıtlamanın sağlık açısından da öneminin farkında olduklarını söyledi.

Müşterileriyle BADE’nin keyifli ortamında sağlıkla yeniden buluşmayı dört gözle beklediklerini söyleyen Yakın “Oldukça zengin bir mutfağa sahibiz.

Keyifli bir soframız olsun, yediklerimiz de alışılmışın dışında olsun” diyenlerle yeni yıl lezzetlerimizi buluşturacağız.

En çok tercih edilen ara sıcak çeşitlerimizi ve mezelerimizi müşterilerimizin yılbaşı sofralarına taşıyarak özlemlerini biraz olsun gidereceğiz” dedi.

Yılbaşının ardından hafta sonu siparişlerine devam edeceklerini vurgulayanYakın, Cuma günü teslim alınan BADE spesiyalleri ile kısıtlı hafta sonlarını lezzet şölenine çevirmenin mümkün olduğunu aktardı.

BADE Tel: 0 232 421 28 22

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil