Ana Sayfa Manisa, Türkiye 13 Ocak 2021

Vali Karadeniz’den Yeşilay Manisa Şubesine Ziyaret

Vali Yaşar Karadeniz, Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun’u ziyaret etti, Yeşil Kitap Kafe’de incelemelerde bulundu.

Vali Yaşar Karadeniz, Yeşilay Manisa Şubesini ziyaret ederek Yeşil Kitap Kafe’de incelemelerde bulundu. Vali Karadeniz’i Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun’un karşıladığı ziyarette, Yeşilay Manisa Şube Başkanvekili Levent Akçalı, Genel Sekreter Tolga Yıldız, Denetimli Serbestlik Müdürü Nurullah Menteşe’de hazır bulundu.

Ziyarette Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun tarafından Vali Yaşar Karadeniz’e Yeşilay Manisa Şubesinin yürüttüğü bağımlılıkla mücadele çalışmaları, Yeşilay ve Büyükşehir Belediyesi ortaklığında Turgutlu da gerçekleştirilmesi planlanan doğa ve gençlik kampı projeleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Sağlıklı bir geleceğe sahip olabilmek için gençlerimizi tehlikeye sürükleyebilecek her türlü bağımlılık ve zararlı alışkanlıkla mücadele ettiklerini ifade eden Yeşilay Manisa Şube Başkanı Salih Fulcun, Manisa İkiz Kuleler’ de 250 metrekare kapalı, 350 metrekare açık alan da hizmet veren ‘Yeşil Kitap Kafe’ de pandemi öncesinde kitap okumak şartıyla çay, kahve ve kek ikramının ücretsiz olarak yapıldığını, pandemi sürecinde ise sadece kitap alışverişinin devam ettiğini belirtti. Fulcun ayrıca Manisa Yeşilay Spor Kulübünü faaliyete geçirdiklerini bağımlılıkla mücadele kapsamında gençlere yönelik sportif aktiviteler düzenlediklerini söyledi.

Ziyarette, gençler için kitap okumanın ve spor yapmanın önemine dikkat çeken Vali Karadeniz, “Gençlere spor yaptırmaya yönelik yatırımlar yapmak gerekiyor. İnsanları daha çok sporun içinde yaşatmak önemli bir husus. Yeşilay Manisa Şubesi olarak gerçekleştirdiğiniz çalışmalar sebebiyle teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Vali Karadeniz, PTT Başmüdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Vali Yaşar Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamında PTT Başmüdürlüğünü ziyaret etti.

PTT Başmüdürü Şerif Kaçmaz ve personeli tarafından karşılanan Vali Karadeniz, PTT’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette Vali Karadeniz’e kendi fotoğrafının bulunduğu pul hediye edildi.

 

 

 

Vali Karadeniz’den Türk Telekom’a Ziyaret

Vali Yaşar Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamınsa Türk Telekom Manisa İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Türk Telekom İl Müdürü Arif Doyuran’ı ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz, İl Müdürlüğünün Manisa merkez ve ilçelerinde ki faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil