Ana Sayfa Haberler, Manisa 22 Şubat 2021 2 Görüntüleme

YUNUS EMRE KUR’AN KURSU’NDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yunusemre Belediyesi’nin Barbaros Mahallesi’nde hayata geçirdiği Yunus Emre Kur’an Kursu’nda çalışmalar sürüyor.

İlçeye birbirinden güzel hizmetler kazandıran Yunusemre Belediyesi, Barbaros Mahallesi’nde Kur’an kursu yapıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, projenin hız kesmeden sürdüğünü ifade etti.

Başkan Çerçi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Barbaros Mahallemizde daha önceden söz verdiğimiz projeleri tamamlıyoruz. Yunus Emre Kur’an Kursu projemizde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Proje tamamlandığında mahalle sakinlerimizin hizmetinde olacak” dedi. Barbaros Muhtarı Siyami Alak da yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Çerçi ve ekibine teşekkür etti.

PROJE İÇERİSİNDE

3 kattan oluşan projenin zemin katında taziye ve Kur’an öğrenimi için kullanılacak çok amaçlı salon, bayan erkek tuvaletleri, abdest alma yeri, birinci katında bayanlar için Kur’an Kursu sınıfları ve lokal alanı, ikinci katında imam için lojmanı, er aldığı projede Kur’an kursu ve taziyelerin kabul edilebileceği salonlar yer alıyor. Bahçede ise erkekler için şadırvan ve cami bahçesinde çevre düzenlemesi bulunuyor

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil