Bugun...



TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası’nda kazananlar belli oldu

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2021 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası 04-10 Ekim tarihleri arasında Urla-İzmir’de düzenlendi.

facebook-paylas
Tarih: 11-10-2021 11:58

TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası’nda kazananlar belli oldu

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen şampiyonanın ödül töreninde Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak sporcuları kutlarken ev sahipliği yapan Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve yarışlarda başarıyla görev yapan hakemlere teşekkür etti.

Techno 293 U13 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ali Öztüre birinci, Nehir Çakmak ikinci ve Sude Bulduk üçüncü oldu. Techno 293 Kızlar kategorisinde ise Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Nehir Çakmak birinci sırada, Sude Bulduk ikinci sırada Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Viktoria Derin Kaya üçüncü sırada yer aldı.

Techno 293 U15 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Sina Elekdar birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Emir Mercanoğlu ikinciliği ve Ron Danon üçüncülüğü elde etti. Techno 293 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Duru Kutluoğlu birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ada Tan ikinci ve İçdaş Spor Kulübü’nden Delfin Ada Canpolat üçüncü oldu.

Techno 293 U17 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Efe Enis birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Erencan Kolburan ikinci, Urla Deniz Spor Kulübü’nden Artun Şenol üçüncü oldu. Techno 293 U17 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Naz Enis birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Arya Kaplan ikinciliği, Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Defne Simay Başdağ üçüncülüğü elde etti. Techno Plus Erkek kategorisinde şampiyonayı Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ozan Türker birinci sırada, İçdaş Spor Kulübü’nden Yaman Kayacık ikinci sırada Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ali Kaan Karataş üçüncü sırada tamamladı. Techno Plus Kızlar kategorisinde ise Urla Deniz Spor Kulübü’nden Buse Tunç birinci sırada, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Melek Altunsöz ikinci sırada ve Duygu Naz Bozkaya üçüncü sırada yer aldı. RS:One Kadın kategorisinde ise Çeşmealtı Windsurf ve Yelken Kulübü’nden Irmak Elmacı birinci oldu.







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 10 7 0 3 20 9 24 +11
2 Hatayspor 9 6 2 1 18 7 19 +11
3 Fenerbahçe 9 6 2 1 13 9 19 +4
4 Beşiktaş 9 5 2 2 18 11 17 +7
5 Konyaspor 10 4 1 5 14 9 17 +5
6 Fatih Karagümrük 9 5 2 2 15 11 17 +4
7 Galatasaray 9 5 2 2 14 12 17 +2
8 Alanyaspor 9 5 2 2 14 14 17 0
9 Altay 10 5 5 0 16 16 15 0
10 Adana Demirspor 9 3 3 3 14 14 12 0
11 Gaziantep FK 10 3 4 3 12 14 12 -2
12 Yeni Malatyaspor 10 4 6 0 11 17 12 -6
13 Kayserispor 10 3 5 2 13 17 11 -4
14 Sivasspor 9 2 3 4 13 11 10 +2
15 Başakşehir FK 9 3 6 0 11 12 9 -1
16 Antalyaspor 9 2 4 3 10 14 9 -4
17 Giresunspor 10 2 5 3 6 10 9 -4
18 Göztepe 10 2 6 2 9 14 8 -5
19 Kasımpaşa 10 1 6 3 10 16 6 -6
20 Çaykur Rizespor 10 1 8 1 8 22 4 -14
Takım O G M B A Y P AV
1 MKE Ankaragücü 10 7 0 3 19 6 24 +13
2 Ümraniyespor 9 6 0 3 17 3 21 +14
3 Eyüpspor 10 6 2 2 17 12 20 +5
4 BB Erzurumspor 10 6 3 1 15 10 19 +5
5 Bandırmaspor 10 6 4 0 18 10 18 +8
6 Kocaelispor 8 5 2 1 8 7 16 +1
7 Tuzlaspor 9 4 3 2 9 8 14 +1
8 Samsunspor 9 3 3 3 14 14 12 0
9 Boluspor 9 3 4 2 9 9 11 0
10 Gençlerbirliği 8 3 3 2 10 13 11 -3
11 Menemenspor 10 3 5 2 12 18 11 -6
12 İstanbulspor 9 3 5 1 12 13 10 -1
13 Denizlispor 9 3 5 1 9 12 10 -3
14 Altınordu 9 3 5 1 12 20 10 -8
15 Adanaspor 10 2 5 3 12 16 9 -4
16 Manisa FK 10 3 7 0 12 18 9 -6
17 Bursaspor 8 2 4 2 10 13 8 -3
18 Keçiörengücü 9 2 6 1 8 14 7 -6
19 Balıkesirspor 8 2 6 0 6 13 6 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 38 28 2 8 82 25 92 +57
2 Sakaryaspor 38 21 5 12 74 35 75 +39
3 Kırşehir Belediyespor 38 21 8 9 57 32 72 +25
4 Kırklarelispor 38 19 6 13 60 32 70 +28
5 Van Spor 38 21 11 6 59 35 69 +24
6 Bodrumspor 38 18 11 9 80 48 63 +32
7 Etimesgut Belediyespor 38 18 13 7 63 36 61 +27
8 Karacabey Belediyespor 38 15 12 11 52 41 56 +11
9 Turgutluspor 38 16 16 6 44 56 54 -12
10 Serik Belediyespor 38 13 11 14 51 48 53 +3
11 Pendikspor 38 15 16 7 66 53 52 +13
12 Pazarspor 38 15 18 5 60 64 50 -4
13 Tarsus İdman Yurdu 38 13 15 10 56 55 49 +1
14 Bayburt Özel İdare Spor 38 14 18 6 52 61 48 -9
15 Sivas Belediyespor 38 11 14 13 63 58 46 +5
16 1922 Konyaspor 38 11 18 9 47 49 42 -2
17 Kastamonuspor 38 8 18 12 31 58 36 -27
18 Elazığspor 38 10 22 6 61 90 33 -29
19 Mamak FK 38 6 26 6 32 121 24 -89
20 Kardemir Karabükspor 38 1 34 3 16 109 3 -93
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 30 20 2 8 43 18 68 +25
2 1928 Bucaspor 30 20 3 7 58 18 67 +40
3 Yeşilyurt Belediyespor 30 17 8 5 50 27 56 +23
4 Ofspor 30 14 5 11 43 31 53 +12
5 Arnavutköy Belediye 30 13 8 9 40 29 48 +11
6 Edirnespor 30 12 9 9 34 31 45 +3
7 Belediye Derincespor 29 10 9 10 38 29 40 +9
8 Artvin Hopaspor 30 10 11 9 41 44 39 -3
9 Fatsa Belediyespor 30 10 12 8 22 31 38 -9
10 Kızılcabölükspor 30 9 11 10 34 33 37 +1
11 Nevşehir Belediyespor 30 9 14 7 31 31 34 0
12 Çankaya FK 30 10 16 4 28 48 34 -20
13 1877 Alemdağspor 30 9 15 6 37 48 33 -11
14 Antalya Kemerspor 30 7 17 6 27 50 27 -23
15 Payasspor 29 5 16 8 29 53 23 -24
16 Manisaspor 30 1 20 9 22 56 12 -34
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/10/2021 Fatih Karagümrük vs Hatayspor
 24/10/2021 Antalyaspor vs Başakşehir FK
 24/10/2021 Sivasspor vs Adana Demirspor
 24/10/2021 Fenerbahçe vs Alanyaspor
 25/10/2021 Beşiktaş vs Galatasaray
 29/10/2021 Trabzonspor vs Çaykur Rizespor
 30/10/2021 Kasımpaşa vs Yeni Malatyaspor
 30/10/2021 Altay vs Sivasspor
 30/10/2021 Hatayspor vs Beşiktaş
 30/10/2021 Konyaspor vs Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/10/2021 Altınordu vs Ümraniyespor
 24/10/2021 Balıkesirspor vs Bursaspor
 24/10/2021 Kocaelispor vs Gençlerbirliği
 30/10/2021 Bandırmaspor vs Samsunspor
 30/10/2021 Manisa FK vs Boluspor
 30/10/2021 Eyüpspor vs MKE Ankaragücü
 31/10/2021 Ümraniyespor vs Tuzlaspor
 31/10/2021 BB Erzurumspor vs Balıkesirspor
 31/10/2021 Denizlispor vs Kocaelispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/10/2021 Serik Belediyespor vs Hekimoğlu Trabzon
 31/10/2021 Bayburt Özel İdare Spor vs Van Spor FK
 31/10/2021 Ergene Velimeşe vs Adıyaman FK
 31/10/2021 Etimesgut Belediyespor vs Çorum FK
 31/10/2021 Kahramanmaraşspor vs Ankaraspor
 31/10/2021 Sarıyer vs Bodrumspor
 31/10/2021 Sivas Belediyespor vs Somaspor
 31/10/2021 Turgutluspor vs İnegölspor
 31/10/2021 Diyarbekir Spor vs Afjet Afyonspor
 01/11/2021 Sakaryaspor vs Niğde Anadolu FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/10/2021 Sancaktepe FK vs Batman Petrolspor
 31/10/2021 Artvin Hopaspor vs Bergama Belediyespor
 31/10/2021 Başkent Gözgözler Akademi FK vs Erbaaspor
 31/10/2021 Çatalcaspor vs Belediye Kütahyaspor
 31/10/2021 Kahta 02 Spor vs Hendek Spor
 31/10/2021 Karaman Belediyespor vs Bursa Yıldırımspor
 31/10/2021 Nevşehir Belediyespor vs Elazığspor
 31/10/2021 Osmaniyespor FK vs Fatsa Belediyespor
 31/10/2021 1954 Kelkit Bld.Spor vs Arnavutköy Belediye
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI