Astroloji

Koç
Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Harcama ve alışverişlerde bütçenizi gözetmelisiniz.
Boğa
Enerjinizin yüksek olduğu bir günde kaza veya sakatlanma riskine karşı kendinizi korumayı ihmal etmemelisiniz.
İkizler
Kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında gardınızı almayı ihmal etmemelisiniz. Uykunuza özen göstermeli, dalgınlığa ve sakarlığa dikkat etmelisiniz.
Yengeç
Sosyal ilişkiler açısından hareketli bir gün olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Aslan
İş ve kariyer konusunda hareketli bir gün olabilir. Üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Başak
Yurtdışı bağlantıları ve seyahatler açısından hareketli bir gün olabilir. Yabancılarla ilişkilerinizde sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Terazi
Ortak maddi konularda hareketli bir gün olabilir. Ani harcamalar söz konusu olabilir. Güçlü kişilerle ilişkilerinizde sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Akrep
İkili ve bire bir ilişkiler açısından hareketli bir gün olabilir. Eşinize, sevgilinize veya ortağınıza karşı sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Yay
Gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerle ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. Sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız. Sağlınıza dikkat etmeniz gereken bir gün.
Oğlak
Aşk ve sevdiklerinizle ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. Ego çatışmalarına karşı sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.
Kova
Aile içi ilişkiler açısından hareketli bir gün olabilir. Evden uzaklaşmanızı gerektirebilecek durumlar söz konusu olabilir.
Balık
Yakın çevrenizle ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İletişimde kırıcı olabilecek sözlere dikkat etmelisiniz. Kardeşlerinizden beklemediğiniz bir tepki görebilirsiniz.